روش برش لیزر

ساخت وبلاگ
چکیده : روش برش لیزر ی روش برش لیزر بسته به مواد مورد نیاز برش، روش های برش متفاوت استفاده می شود: فیو... با عنوان : روش برش لیزر بخوانید :

قدرت لیزری باید متناسب با نوع و ضخامت قطعه کار باشد. کاهش میزان قدرت لیزری ممکن است برای دستیابی به دقت بالا در قطعات پیچیده شکل یا قطعات بسیار کوچک باشد. در مقابل، لیزر قدرت حداقل 1000 وات برای کاهش فولاد کربن ضخیم تر از 16/5

"مورد نیاز است. ،؟ فرکانس پالس

همانطور که با قدرت لیزر، فرکانس پالس می تواند به کار ماشینکاری مربوطه همسان شود. به عنوان مثال، توصیه می شود خطوط کوچک با کاهش فرکانس پالس برش داده شوند. فرکانس پالس هنگام پرش در حالت رمپ نیز کاهش می یابد.

نوع گاز

نوع مواد و الزامات نتایج برش تعیین گاز برش مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال، یک ماده قابل احتراق مانند چوب نباید با اکسیژن بریده شود، زیرا قطعه کاری می تواند آتش بگیرد. اکسیژن فقط باید برای کارهای فلزی با لبه های اکسید آزاد استفاده شود.

اکسیژن در طول احتراق اگزوتریک یک لایه اکسید نازک ایجاد می کند.

با استفاده از لیزر لیزر برش مواد فلزی کیفیت اکسیژن اعمال شده به ویژه برای نتایج برش مهم است. ردیابی آب و یا نیتروژن منجر به تشکیل سوراخ ها می شود. این نوع آلودگی برش گاز ممکن است ناشی از جایگزینی بطری و اتصال بطری های آلوده باشد.

بنابراین توصیه می کنیم که گاز از مخازن گاز تامین شود.

ضریب اکسیژن توصیه شده: 99.95٪ (3.5)

با استفاده از اکسیژن با خلوص 99.5٪ (2.5)، سرعت برش ممکن است تقریبا 10٪ کاهش یابد.

کیفیت برش گاز (N2) نیز برای برش با فشار بالا از فولاد ضد زنگ بسیار مهم است. حتی عناصر کمی از اکسیژن منجر به تشکیل یک لایه اکسید خوب می شود.

 

دستگاه لیزر,دستگاه برش لیزر,برش طلا با لیزر,حک طلا با لیزر,...
نویسنده : سمیرا گرایلی بازدید : 4 تاريخ : سه شنبه 24 مهر 1397 ساعت: 3:41